Yılbaşı Mesajları Yeni Yıl Sözleri 2018

En Güzel Yılbaşı Mesajları, Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları, Etkileyici Yeni Yıl Mesajları, Yılbaşı Sözleri 2018, Resimli Yeni Yıl Mesajları, Yeni Yıl Mesajı Film, Yeni Yıl Mesajları 2018, Yeni Yıl Mesajları Sevgiliye, Yeni Yıl Sözleri Kısa, Dini Yeni Yıl Mesajları için doğru adres!

2018 yılına girerken sevdiklerimize armağan edebileceğimiz en güzel ve akılda kalıcı yeni yıl mesajları için aşağıda sizlerle bir sürü yılbaşı mesajı sunuyoruz. İşte sizler için derlediğimiz 2018 yılı için en güzel yılbaşı mesajları ve yeni yıl sözleri:

yılbaşı sözleri
yeni yıl mesajları
  • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2018 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler! rüya yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… YENİ YILIN KUTLU OLSUN..!!
  • Yine bir yıl başı geldi.Bu yıl başı sevdikleriniz ile mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve senenizin aynı güzellikte geçmesini diliyorum.
  • 2018 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2018 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…
  • 2017’ye ELVEDA, 2018’e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl..
  • 2018 Yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..
  • Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!
  • Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!
  • Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!
  • Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2018 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..
  • Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Anlamlı Sözler, Güzel Yeni yıl mesajları

yeni yıl mesajları
2018 yılbaşı sözleri

2017 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2018 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

2018 yılı öyle bir yıl olsun ki, 2017 yılının tüm olumsuzluklarını bize unuttutabilsin.. İsteklerimizin gerçekleşeceği bir yıl dileğiyle..

2017’ye ELVEDA, 2018’a MERHABA!! Hoşgeldin Yeni Yıl…

Bu dünyada mutlu olan insanlar; ayağa kalkıp istedikleri koşulları arayan, bulamazlarsa da yaratan insanlardır. Nice mutlu yıllar sana yakışacaktır..

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Paylaş:
RSS
Email ile Takip Et
Facebook
Twitter
Pinterest